Бастапқы бет » Аудан туралы » Аудан басшылары

Тәуелсіздік жылдарындағы Қармақшы ауданының әкімдері

1.Бодықбаев Жақай - 1992-1995 ж.ж. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

2.Бекмырза Қайыпұлы Еламанов - 1950 жылы 1 қаңтарда Қызылорда облысы Қармақшы ауданының қорқыт стансасында дүниеге келген.1995-2001 ж.ж. - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

3.Төребаев Шәкизат Хамитұлы - 2001-2004 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

5.Рзақұл Сәденұлы Нұртаев - 1960 жылы 17 қаңтарда Қызылорда облысы Қармақшы ауданының В.И. Ленин атындағы кеңшарында дүниеге келген. 2004 – 2007 ж.ж.  Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды

6.Қаюпов Биғали Әбдікерұлы  - 2007-2011 ж.ж. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

7.Мұрат Нәлқожаұлы Ергешбаев - 1966 жылы 12 сәуірде Қызылорда қаласында дүниеге келген. 05.2011-02.2013 ж.ж. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

8.Имандосов Мұрат Самұратұлы - 1972 жылы дүниеге келген. 01.02.2013 - 01.07.2013 ж.ж.  Қармақшы ауданының әкімі қызметін атқарды.

9.Нажмадин Шәкизадаұлы Шамұратов – 1963 жылы 29 наурызда  Шымкент қаласында дүниеге келген. 01.07.2013 – 04.06.2015 ж. ж. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

10.Мақашов Сұлтан Ысқақұлы - 1961 жылы дүниеге келген.2015 жылдың 24 маусымынан қазірге дейін Қызылорда облысы Қармақшы ауданының әкімі.