22.04.2019

Валюта бағамы:

САЙЛАУШЫЛАР НАЗАРЫНА!

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының 2019 жылғы 9 маусымға тағайындалуына байланысты сайлаушылар назарына төмендегідей мәлімет беріледі:

Аудандық сайлау комиссиясының орналасқан мекен–жайы: Жосалы кенті, Т.Ізтілеуов көшесі №3, аудандық мәдениет үйінің 2-қабатындағы №205 кабинеті, байланыс телефоны: 2-12-37, электронды поштасы Karmakshy_sailaukom@bk.kz. Қармақшы ауданы әкімінің ресми интернет-ресурсы сайты.

Сайлау комиссиясының құрамы: Ә.Құлдүйсенов - төраға, М.Бекенов - төрағаның орынбасары, Ш.Құндақбаев - хатшы, мүшелері: Б.Жүсіпалиев, Н.Наурызбаева, Ж.Омаров, А.Саденова.

Учаскелік сайлау комиссиялары

№94 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi, №26 орта мектеп Ә.Өмiров көшесi, № 27 В. Тел. 2-18-45.

Комиссия құрамы: Б.Жұмабаев - төраға, Е.Нәренов - төрағаның орынбасары, Т.Әбдіқадіров - хатшы, мүшелері: А.Бекеева, Ш.Сәбетова, Ә.Мусаев, М.Маханова, Д.Ботабаева, Ф.Мықтыбаева.

№95 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi, №27 орта мектеп, Амангелдi көшесi №2А. Тел. 2-14-75.

Комиссия құрамы: А.Жарасова-төраға, Ғ.Жұбайдаев - төрағаның орынбасары, Б.Әлиакпаров - хатшы, мүшелері: А.Ибракимова, Ф.Тұң­ғышбаева, Г.Ержанова, Д.Дәрібаева.

№96 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi, "Қармақшы агротехникалық колледжi" Ғ.Мұратбаев көшесi №2. Тел. 2-10-39.

Комиссия құрамы: А.Жұбанышев-төраға, Ш.Бодықова - төр­аға­ның орынбасары, Ш.Әлекеева - хатшы, мүшелері: Н.Ұзақбаева, А.Рахатова, Д.Алмасов, М.Қошалақова, Н.Сержанов, Н.Бағыланбаева.

№97 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi,№121 орта мектеп, Қорқыт ата көшесi, №62. Тел. 2-22-01.

Комиссия құрамы: Г.Қазыбаева - төраға, А.Нұрмаханова - төрағаның орынбасары, Қ.Ерназаров - хатшы, мүшелері: Т.Ізжанова, К.Матжанов, Ғ.Жақыпов, Г.Сәметова.

№98 Сайлауучаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi, №105 орта мектеп, Ә.Жомартов көшесi №5.Тел. 3-10-02.

Комиссия құрамы: Д.Байқараев - төраға, К.Ильясов - төрағаның орынбасары, Ш.Мұханбедиева хатшы, мүшелері: Г.Бәкірова, Ж.Тобжанова, А.Әлмұратова, Ғ.Ысқақов, Ж.Әбдімәлікова, Г.Жайылғанова.

№99 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi,№250 мектеп-лицейі", Балқы-базар көшесi, №19А. Тел. 2-13-06.

Комиссия құрамы: Г.Еркебаева - төраға, К.Алданазарова - төрағаның орынбасары, С.Мырзабаев - хатшы, мүшелері: С.Жунусов, А.Ақбергенова, А.Қасымханов, А.Ерекешов.

№100 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жосалы кентi,№30 орта мектеп, М.Мәметова көшесi, №25.Тел. 3-11-86.

Комиссия құрамы: Ж.Әбілдаева - төраға, Н.Тоқшылықов - төрағаның орынбасары, К.Акилбекова - хатшы, мүшелері: С.Карашаев, Г.Шайманова, С.Бағдаулетова, Қ.Байділда.

№101 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Қармақшы ауылы, №113 Қаракөл орта мектеп, Е.Жаналиев көшесi, №1. Тел. 26-2-63.

Комиссия құрамы: Н.Таңбай – төраға, Г.Бадырақ - төрағаның орынбасары, А.Байқазақова - хатшы, мүшелері: Б.Сұлтанбекова, Б.Әкімтаев.

№102 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Қызылтам станциясы,№79 негiзгi мектепкоммуналдық, Сарыжылуан көшесi, №1. Тел. 4-01-87..

Комиссия құрамы: С.Әбікенова - төраға, Б.Есшанов - төрағаның орынбасары, К.Нақыпова - хатшы, мүшелері: А.Қойшыбаева, Ж.Ержанова.

№103 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Төребай би ауылы, ауылдық клуб үйi, О.Қазиев көшесi, №10. Тел. 26-5-43.

Комиссия құрамы: С.Жалғасбаева - төраға, Б.Нусеров - төрағаның орынбасары, А.Жұматаева - хатшы, мүшелері: З.Жүрсінбай, С.Жұмабаева

№104 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Иiркөл ауылы №106 орта мектеп, Қорқыт ата көшесi, №6.Тел. 2-66-71.

Комиссия құрамы: А.Мырзахметов - төраға, Р.Тәжібаев - төрағаның орынбасары, Қ.Есіркепов - хатшы, мүшелері: Ж.Абдикаримова, Н.Ер­ма­нов.

№105 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Дүр Оңғар ауылы, ауылдық мәдениет үйi, Қ.Бексабаұлы көшесi, №43. Тел. 25-96-3

Комиссия құрамы: Д.Қалиев - төраға, Ә.Өтегенов - төрағаның орынбасары, Ш.Кыстаубекова - хатшы, мүшелері: М.Ақынбек, М.Құлғараев, Б.Сыдыков, Ә.Мансуров.

№106 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: III Интернационал ауылы, ауылдық мәдениет үйi, Астана көшесi, нөмiрсiз. Тел. 25-2-51.

Комиссия құрамы: А.Әлібеков - төрағасы, А.Рахметова - төрағаның орынбасары, И.Умирзакова- хатшы, мүшелері: Р.Тұрманова, А.Аблакулов, К.Сәбитов, Д.Әбішов.

№107 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Ақтөбе ауылы, ауылдың мәдениет үйi, Кеңсе көшесi, №15. Тел. 2-58-16.

Комиссия құрамы: М.Белесов - төраға, Б.Алмагамбетов - төрағаның орынбасары, Қ.Саденов - хатшы, мүшелері: Ә.Садықов, Г.Умирбекова, М.Шынарбаева, С.Жабаева.

№108 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақжар ауылы,ауылдық мәдениет үйі, Т.Iзтiлеуов көшесi,№27. Тел. 2-70-70.

Комиссия құрамы: С.Шоқбаров -төраға, Ж.Арықбаев - төрағаның орынбасары, С.Жалғасов -хатшы, мүшелері: Г.Нұрмаханова, Б.Бедебаев, М.Таубаев, Б.Нұржанов.

№109 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тұрмағамбет ауылы, ауылдық клуб үйi, Т.Iзтiлеуов көшесi №26. Тел. 4-10-02.

Комиссия құрамы: С.Балғожина -төраға, А.Задаева - төрағаның орынбасары, А.Мұханбетқалиев - хатшы, мүшелері: Б.Абилкасымов, Б.Алмағамбетов, Е.Байғұлиев, Т.Байменов.

№110 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алдашбай ахун ауылы, №111 орта мектеп, Майлыөзек көшесi, №7. тел. 2-51-28.

Комиссия құрамы: А.Сүйінбаева - төраға, Г.Бектібаева - төрағаның орынбасары, А.Нұрғалиева- хатшы, мүшелері: А.Құлжанов, Қ.Кәріқұлов.

№111 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қуаңдария ауылы, №186 орта мектеп, Мектеп көшесi №5. Тел. 4-21-38.

Комиссия құрамы: Н.Байшуақов - төрағасы, А.Дүйсебаев - төрағаның орынбасары, А.Шәкей - хатшы, мүшелері: Ғ.Құндақбаев, А.Айбергенов.

№112 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тәйімбет Көмекбаев ауылы,№185 орта мектеп, Абай көшесi №6А. Тел. 4-22-03.

Комиссия құрамы: К.Балшынов - төраға, А.Қайруллаев - төрағаның орынбасары, А.Қайырқұлов - хатшы, мүшелері: Ш.Шамшатова, М.Нукесариев, С.Қосбаев, Ғ.Тәшімбетова

№113 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Төретам кентi, №80 мектеп-гимназия, Ы.Жахаев көшесi, №25А. тел. 24-9-00.

Комиссия құрамы: Р.Әлиева - төраға, Қ.Файзуллаева - төрағаның орынбасары, С.Жалмағанбетова - хатшы, мүшелері: Ғ.Сәрсен, С.Шалов, Г.Тлеуова, С.Алимбаев, А.Асылбеков, С.Әбдімәліков, Б.Дарикулов, Г.Әлиева.

№114 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Төретам кентi, №85 орта мектеп, Ғ.Мұратбаев көшесi, №1. Тел. 24-4-78.

Комиссия құрамы: З.Бержанова - төраға, А.Кенжебаев - төрағаның орынбасары, Н.Ықыласова - хатшы, мүшелері: А.Урынбасаров, Б.Абдикадиров, Ж.Тәжібаев, Л.Муратова, Қ.Кеулімжаев, А.Маханов.

№115 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Төретам кенті, №16 Қармақшы ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, Жанқожа батыр көшесі №37а тел. 24-6-43.

Комиссия құрамы: Ф.Аманова - төраға, А.Қасымова - төрағаның орынбасары, А.Жолдыбаева - хатшы, мүшелері: Ж.Нарикбаева, Ж.Есекеева, С.Айтжанова, Қ.Омаров, А.Айтжанова, Ж.Маханова.

№116 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақай ауылы, №99 орта мектеп, Абай көшесi, №25 тел. 24-7-96.

Комиссия құрамы: П.Тулемисов - төраға, Н.Алматов - төрағаның орынбасары, К.Еримбетов - хатшы, мүшелері: Қ.Нұрмағамбетова, Г.Абдраманова, Р.Нарымбетова, М.Алимбетова, А.Абдрашева, Т.Утеева.

№117 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, №272 орта мектеп, Г.Шубников көшесi, №11. Тел. 7-62-26.

Комиссия құрамы: Б.Тенизбаева - төраға, Г.Турганова - төрағаның орынбасары, П.Алпысбаева - хатшы, мүшелері: А.Бимырза, А.Қайруллаева, А.Абдолла, Н.Байдильда, Ш.Умаркулов, Г.Султанова.

№118Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, №274 орта мектеп, Мир көшесi, №6. Тел. 7-55-52.

Комиссия құрамы: Д.Абдукадиров - төраға, Т.Еспанова - төрағаның орынбасары, К.Раисова - хатшы, мүшелері: Р.Абжалиева, А.Шаяева, Б.Мұхамеджанұлы, Ш.Махмутова, П.Серікбаева, А.Баймырзаева.

№119 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоныр қаласы, №275 орта мектеп, 5 ықшам ауданы, №11А. тел. 5-38-80.

Комиссия құрамы: Г.Курмашева - төрағасы, А.Түлкібаева - төрағаның орынбасары, Р.Жанқуат - хатшы,мүшелері: Р.Нурланов, А.Костамбай, Б.Ахметов, Ж.Оспанов, С.Досаев, Ж.Есиркеева.

№120 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы №5 үй басқармасы, 7 ықшам ауданы 22А. Тел. 5-27-55.

Комиссия құрамы: Б.Алдоңғаров - төраға, Ж.Нурлыбаева - төрағаның орынбасары, Г.Билжанова - хатшы, мүшелері Р.Есмурзаева, А.Тажмагамбетова, Т.Каракулова, Р.Кулмырза, Г.Абдикалиева, Б.Калниязов.

№121 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоныр қаласы, №273 орта мектеп, М.Горкий көшесi, №23. Тел. 7-77-80.

Комиссия құрамы: И.Биесов - төраға, М.Бегалиев - төрағаның орынбасары, М.Сатлабаев- хатшы, мүшелері: Т.Алтынбеков, Г.Жұмалатова, М.Жаркенова, Қ.Темірханова, Б.Калниязов, К.Батырбекова.

№122 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, №277 орта мектеп, 6А ықшам ауданы, №19. Тел. 5-50-52.

Комиссия құрамы: З.Шукирова - төраға, Н.Тұңғатаров - төрағаның орынбасары, А.Аяпова -хатшы, мүшелері: Б.Кодарова, Р.Жолдасбаев, Ж.Махамбетова, Г.Мырзалиева, К.Асатуллаева, Н.Хамитов.

№123 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, 15 бастауыш мектеп, 6 ықшам ауданы. Тел. 5-86-80.

Комиссия құрамы: Ж.Басбаев - төраға, А.Ермекбаева - төрағаның орынбасары, К.Сүлейменова - хатшы, мүшелері: Г.Рысмамбетова, С.Ибраева, М.Бекбаулова, Н.Акболтаев, А.Жортыбаева, Г.Актауова.

№124 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, №3 тұрғын үй пайдалану басқармасы, М.Янгель көшесi №23А. Тел. 7-32-28.

Комиссия құрамы: Б.Қорғанбаев - төраға, Т.Абсаттаров - төрағаның орынбасары, Р.Сәтова - хатшы, мүшелері: С.Жанибекова, З.Бұхарбаева, Г.Искакова, Ө.Камаладин, Ж.Оспанов, Г.Кожабекова.

№125 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Байқоңыр қаласы, М.И.Неделин атындағы электрорадиотехникалық техникум, Абай даңғылы, №11. Тел. 7-64-84.

Комиссия құрамы: Н.Әлімбаев - төрағасы, Г.Жайылганова - төрағаның орынбасары, А.Уралбаева -хатшы, мүшелері: Д.Шукенова, Б.Сарбалов, Х.Сагынаев, Н.Уржанбеков, С.Рысбаева, Э.Калилаева.

№126 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, №1 орта мектеп, Г.Титов көшесi, №2. Тел. 4-01-98.

Комиссия құрамы: Ә.Баекешова – төраға, А.Ильясова - төрағаның орынбасары, Д.Узакбаева - хатшы, мүшелері: А.Нурадинов, Г.Байкубекова, Г.Боранбаева, Ж.Караманова, С.Алтруева, Г.Жолмаханова

№127 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Байқоңыр қаласы, "Инфрокос" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны, Мир көшесi №13А. тел. 7-01-43

Комиссия құрамы: Т.Сактаганов - төраға, Ж.Уайсова - төрағаның орынбасары, А.Жидебаева - хатшы, мүшелері: Ж.Динкешов, А.Нуралиева, С.Нурбаева, Р.Турмаханова, Г.Алмагамбетова, А.Бисембаева.

№350 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақай ауылы, №279 орта мектеп, Астана көшесi, №38. Тел. 24-7-51.

Комиссия құрамы: Д.Жұбанышев - төраға, Г.Қожабаева - төрағаның орынбасары, С.Темірбаев-хатшы, мүшелері: Б.Прімжар, Г.Орынбаева, К.Жумагалиева, Б.Нурмагамбетов.

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы.

  • Жарияланған күні: 15.04.2019 06:53
  • Жаңартылған күні: 15.04.2019 18:54
  • Көргендер саны: 26
Астана 20 жыл
Қызықты ақпарат
Сіз электронды үкіметтің порталы арқылы қызмет алдыңыз ба?
Халықтан сұхбат

Оқиғалар күнтізбесі