18.09.2019

Валюта бағамы:

Аудан басшылары

1.Бодықбаев Жақай - 1992-1995 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

2. Еламанов Бекмырза Қайыпұлы - 1950 жылы 1 қаңтарда Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының Қорқыт стансасында дүниеге келген. 1995-2001 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

3.Төребаев Шәкизат Хамитұлы - 2001-2004 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

5.Нұртаев Рзақұл Сәденұлы - 1960 жылы 17 қаңтарда Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының В.И.Ленин атындағы кеңшарында дүниеге келген. 2004 – 2007 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды

6.Қаюпов Биғали Әбдікерұлы - 2007-2011 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

7.Ергешбаев Мұрат Нәлқожаұлы - 1966 жылы 12 сәуірде Қызылорда қаласында дүниеге келген. 05.2011-02.2013 ж.ж. Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

8.Имандосов Мұрат Самұратұлы- 1972 жылы дүниеге келген. 01.02.2013 - 01.07.2013 ж.ж. Қармақшы ауданының әкімі қызметін атқарды.

9.Шамұратов Нажмадин Шәкизадаұлы 1963 жылы 29 наурызда Шымкент қаласында дүниеге келген. 01.07.2013 – 26.06.2015 жылдар аралығында Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

10.Мақашов Сұлтан Ысқақұлы - 1961 жылы Қазалы ауданында дүниеге келген. 26.06.2015 – 27.08.2019 жылдар аралығында Қармақшы ауданы әкімінің қызметін атқарды.

11.Қалдарбеков Мұса Оспанұлы - 1972 жылы дүниеге келген. 2019 жылдың 6 қыркүйегінен қазірге дейін Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының әкімі.


  • Жарияланған күні: 03.10.2017 12:00
  • Жаңартылған күні: 06.09.2019 13:15
  • Көргендер саны: 3857
Астана 20 жыл
Қызықты ақпарат
Сіз электронды үкіметтің порталы арқылы қызмет алдыңыз ба?
Халықтан сұхбат

Оқиғалар күнтізбесі